Przejdź do treści

Akcja charytatywna schronisko „Niechciane i Zapomniane”

Świąteczna akcja charytatywna na rzecz podopiecznych Fundacji „Niechciane i Zapomniane” dobiegła szczęśliwego finału. Nasze wysłanniczki wyruszyły, by przekazać zgromadzone dary, niosąc ze sobą nie tylko paczki, lecz przede wszystkim Wasze ciepło i ogromne serca.
Choć zdjęcia nie oddają w pełni emocji tego wyjątkowego momentu, można było dostrzec prawdziwą radość i wdzięczność w oczach zwierząt. Merdające ogonki, pełne ufności spojrzenia oraz ciepło poszukiwane w ludzkich dłoniach – to wszystko mówiło więcej niż słowa. Były podziękowania, czułe gesty i wspólny spacer, który na chwilę pozwolił zapomnieć o trudach i samotności.
To wszystko stało się możliwe dzięki Waszej niezwykłej dobroci i zaangażowaniu. To Wy tworzycie tę piękną historię pomocy, nadziei i miłości do tych, którzy nie potrafią o nią sami poprosić.
Z całego serca dziękujemy! Jesteście niesamowici i to dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem – jeden gest, jedna akcja, jedna chwila na raz.