piątek, 13 grudnia 2019 20:14

Koncert mikołajkowy w BG WAT

Idą święta

W sobotę, 7 grudnia w holu Biblioteki Głównej odbył się koncert mikołajkowy, kończący roczną pozafinansową współpracę pomiędzy dzielnicą Bemowo a Biblioteką WAT.

Prowadzący imprezę Mikołaj i Pani Mikołajowa przywitali liczną grupę małych, okolicznych mieszkańców. W pięknej, świątecznej scenerii dzieci wysłuchały kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem artystów „LATAJĄCEGO DOMU KULTURY”, dzieci, rodziców i opiekunów.

Cieszymy się, że przyjazna przestrzeń Biblioteki WAT przyczynia się do krzewienia wielopokoleniowej tradycji wspólnego kolędowania.

„LATAJĄCY DOM KULTURY" był realizacją projektu z Budżetu Partycypacyjnego na rok 2019, polegający na organizacji w Bibliotece Głównej WAT cyklicznych działań twórczych i kulturalnych oraz warsztatów dla dzieci z Boernerowa

Autorzy zdjęć: www.kulturalnedzieci.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 13 grudnia 2019 20:26