AccessEngineering oraz AccessScience

Zapraszamy 26 kwietnia godz. 10.00 do Sali 217 BG WAT na prezentację baz AccessEngineering oraz AccessScience wydawnictwa McGrawHill.

Prezentację poprowadzi dr Yuan Bock z wydawnictwa McGraw Hill oraz przedstawiciele z firmy ABE-IPS (wyłącznego dystrybutora wydawnictwa McGrawHill w Polsce).

Oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników naukowych z Wydziałów: Elektroniki, Inżynierii Lądowej i Geodezji, Mechanicznego, Mechatroniki i Lotnictwa, Nowych Technologii i Chemii oraz Optoelektroniki.

Po spotkaniu, na podstawie Państwa opinii, będzie możliwe uzyskanie bezpłatnego dostępu testowego.

AccessEngineering jest referencyjną bazą wiedzy dla naukowców, inżynierów, kadry dydaktycznej oraz studentów. Zapewnia dostęp do światowej klasy najbardziej rozpoznawalnej i używanej kolekcji autorytatywnych i regularnie aktualizowanych informacji naukowych. Przydatna jest naukowcom-inżynierom, pracownikom dydaktycznym do nauczania rozwiązywania współczesnych problemów szeroko pojętej inżynierii na rzeczywistych przykładach. AccessEngineering pomaga sprawnie uzyskać pożądane odpowiedzi.

Baza zapewnia dostęp do:

Ø  najświeższych informacji z dziedzin takich jak: bionauka, kompetencje biznesowe, chemia, inżynieria cywilna, komunikacja/telekomunikacja, energetyka/paliwa, inżynieria środowiska, inżynieria przemysłowa, DIY, materiałoznawstwo, mechanika, zarzadzanie operacyjne, informatyka;

Ø      7650 książek inżynieryjnych;

Ø   ponad 906 materiałów uzupełnianych comiesięcznie o kolejne takich jak: filmy instruktażowe tworzone na wyłączność dla AccessEngineering przez ekspertów, prezentujące rozwiązania rzeczywistych i bieżących problemów inżynieryjnych;

Ø     kalkulatory pozwalające na sprawne obliczenia i symulacje wyników przy badaniach naukowych i rozwiązywaniach zagadnień;

Ø    ponad 4 300 interaktywnych grafów i tabel gotowych do użycia do analizy danych w pracach badawczych / projektach;

Ø   bieżącego przeglądu najważniejszych innowacyjnych doniesień i badań ze świata inżynierii w trybie 24/7.

AccessScience to multimedialna encyklopedia/baza wiedzy z dziedziny nauk ścisłych. Głównym źródłem, z którego dostarczane są informacje to McGraw-Hill Encyclopedia of Science and Technology (ed.10).

Access Science to:

Ø  Ponad 8700 artykułów online z Encyclopedia of Science & Technology (ed. 10th);

Ø  Aktualizacje naukowe z Yearbooks of Science & Technology;

Ø  Ponad 115 000 + definicji z Dictionary of Scientific and Technical Terms;

Ø  18 000 ilustarcji, grafik oraz bibliografii zawierających ponad 28 000 cytowań;

Ø  Kontent dostarczany przez ponad 5 000 naukowców w tym 42 noblistów;

Ø  Ponad 3 000 biografii najbardziej znanych naukowców zaczerpniętych z Hutchinson Dictionary of Scientific Biograph;

Ø  Źródło najnowszych wiadomości z dziedziny nauk ścisłych i technologii z Science News i Science Central Video;

Ø  Zawiera na bieżąco aktualizowane filmiki video, animacje, grafiki;

Ø  Daje możliwość korzystania z tzw. Q&A (pytania/odpowiedzi);

Ø  Najnowsza technologia oferująca szybkie wyszukiwanie, dająca także możliwość korzystania z kanałów RSS.

Access Science dla studentów:

Ø  Informacje, tabele i narzędzia bogato olinkowane by znaleźć odpowiedź na dane pytanie;

Ø  Tematy wypracowań nakierowujące na odpowiedź w danej dziedzinie.

Access Science dla nauczycieli/wykładowców:

Ø  Ilustracje i grafiki, które można łatwo przenieść do wszelkich prezentacji w Power Poincie;

Ø  Dodatkowe narzędzia pracy - prezentacje i animacje we Flash'u oraz przewodników do nauczania.

Ostatnio zmieniany niedziela, 31 marca 2019 10:43