wtorek, 08 listopad 2016 17:36

Koncert Chóru Akademickiego Wojskowej Akademii Technicznej

Chór Akademicki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie został założony we wrześniu 2013 roku. Zespół tworzą w większości studenci i absolwenci Wojskowej Akademii Technicznej.

W dotychczasowej krótkiej historii Chór Akademicki Wojskowej Akademii Technicznej aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym Uczelni. Wielokrotnie już tworzył oprawę muzyczną różnych uczelnianych uroczystości (m. in. Inauguracji, okolicznościowych spotkań świątecznych, Spotkania Wigilijnego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z żołnierzami Wojska Polskiego, Mszy Telewizyjnej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach).

facebook.com/ChorAkademickiWAT

3 listopada 2016 roku w Bibliotece głównej WAT odbył się koncert Chóru WAT pod dyrekcją Joanny Korczago. W repertuarze znalazły się utwory muzyki sakralnej oraz aranżacje popularnych szlagierów muzyki rozrywkowej. Podczas koncertu zaśpiewano utwory m.in. Brymara, Huszcza, Maszyńskiego, Shawa i Twardowskiego.

Ostatnio zmieniany środa, 11 październik 2017 03:16